سبزگون زنگان

محیط زیست جهانی

« روز ملی ارتباطات و روابط عمومی »

     روابط عمومی قرن حاضر، بسیار پیچیده تر از روابط عمومی های قبل از آن است و تحولات فراگیر دنیای معاصر مسئولیت های بیشتری را متوجه کارگزاران روابط عمومی می کند .اگر بخواهیم روابط عمومی درحد مطلوب و متناسب با شرائط قرن حاضر نقش آفرینی کند ، بایستی به گونه ای برنامه ریزی شود که در درجه ی نخست درهرسازمانی، نسبت به تثبیت وتقویت جایگاه روابط عمومی بصورت استاندارد و حرفه ای اقدام گردد.

    لزوم حمایت دولت از توسعه فعالیت های علمی و آموزشی ، به کارگیری نیروی انسانی متخصص و کارآمد در روابط عمومی ها، بهره مندی روابط عمومی ها از آخرین امکانات و ظرفیت های فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله ضرورت هایی است که امروزه بیش از پیش برای توسعه و کارایی هر چه بیشتر روابط عمومی ها در کشور احساس می شود.

درگام های بعدی باید ،تدوین ساختار و اساسنامه روابط عمومی ، درنظر گرفتن نیروهای کافی برای انجام وظائف مربوطه ومجهز شدن به ابزارهای نوین ارتباطی مورد توجه قرار گیرد تا روابط عمومی بتواند از عهده ی مسائل گسترده دنیای معاصر برآید و راهنمای خوبی برای مجموعه کاری  و مخاطبان  گردد .

در روز ملی ارتباطات و روابط عمومی ، ضمن ارج نهادن به تلاش های بی دریغ و خستگی ناپذیر همکارانمان ، این مناسبت فرخنده را تبریک گفته و از خداوند متعال توفیقات روز افزون و پیشرفت حرفه ای در کارهایشان را مسئلت می کنیم.

   + کورش پورزند ; ٤:۱٧ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٧ اردیبهشت ۱۳٩٠
comment نظرات ()