سبزگون زنگان

محیط زیست جهانی

روابط عمومی الکترونیک

کارشناسان روابط عمومی برای بهره برداری از سرعت و دقت طلایی لازم است تکنیک های نوین رقابت را بیاموزند. اگر آنها نتوانند از ابزارهای جدید دیجیتال استفاده کنند در این کشاکش بازنده خواهند بود.

از این رو روابط عمومی الکترونیک یک الزام است و انتخاب نیست. از مزیت های مجلات الکترونیک این است که به حفظ محیط زیست کمک خواهد کرد و استفاده از کاغذ را تا حد بسیار زیادی کاهش خواهد داد.

طراحی و تهیه بروشورها، گزارشهای آماری، نشریات درون سازمانی و یا برون سازمانی و... را براحتی می‌توان از طریق اینترنت و یا اینترانت و یا cd منتشر کرد و در موقع لزوم تغییرات را در آن اعمال کرد که کمترین هزینه و زمان را می طلبد. به عبارتی شما می‌توانید هزینه چاپ، طراحی، کاغذ و... را با الکترونیکی شدن، کاهش دهید و محیط زیست را از این معضل عظیم نجات دهید!

ضمن اینکه در چاپ مقدار تکثیر و در نهایت خواننده محدود است اما در اینترنت و cd محدودیت توزیع وجود ندارد. هزینه چاپ بسیار بالا ولی هزینه ایجاد صفحات الکترونیکی بسیار پائین است.

مطالب چاپ شده را به سادگی نمی‌توان یافت اما یافتن مطالب الکترونیک به مراتب ساده تر است. نگهداری مطالب چاپ شده نیاز به فضای بیشتری دارد و... یا از طریق نظرسنجی هایی که انجام آن مستلزم صرف وقت و هزینه بسیار و انتخاب نمونه‌های آماری و اعزام پرسشگران آموزش دیده‌است در روابط عمومی الکترونیک می‌توانید نظرات مردم را حداقل از سراسر کشور به سادگی و کمترین هزینه جمع آوری کنید.

   + کورش پورزند ; ٥:٠٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٧ آبان ۱۳۸٩
comment نظرات ()